Promiennik karbonowy OK-9400

Może i zimno i okropnie, ale już sama nazwa wywołuje uśmiech i zapowiedź przyjemnego ciepła. Promiennik...Jak promienie słońca, ciepłe i rozleniwiające. Nasz promiennik karbonowy OK-9400 posiada elementy grzejne wykonane z włókna węglowego, które cechują się bardzo wysokim stopniem twardości i gwarantują wysoką moc źródła ciepła. Właściwe przewodzenie ciepła przez materiał węglowy sprawia, że urządzenie zużywa mniejszą ilość energii niż tradycyjne spirale grzewcze i dzięki temu jest dodatkowo ENERGOOSZCZĘDNE! 2 karbonowe elementy grzewcze emitują promieniowanie o średniej długości fali i wytwarzają przyjemne, natychmiast odczuwalne ciepło oraz delikatne nastrojowe światło o zabarwieniu pomarańczowym. Grzałki charakteryzują się trzykrotnie dłuższą żywotnością.

Promiennik umożliwia wybór 2 zakresów grzania (500 W/1000 W) a dla bezpieczeństwa użytkowania został wyposażony w funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz w automatyczny wyłącznik w przypadku  przewrócenia grzejnika.

Funkcja oscylacji, którą posiada nasz promiennik, umożliwia równomierne ogrzewanie. Nie bez znaczenia jest również obudowa wykonana z wysokiej jakości plastiku i odporna na wysokie temperatury. Całość charakteryzuje klasyczny design, który sprawia, że promiennik karbonowy OK-9400 świetnie odnajdzie się zarówno we wnętrzach stylowych jak i nowoczesnych.Administracja witryny NewArt