Blender ręczny RK-1211

Państwa uwadze polecamy Państwu doskonały i uniwersalny blender ręczny RK-1211, dzięki któremu przygotowanie zup, musów, sorbetów, shake'ów czy innych napojów będzie łatwe i przyjemne, a to za sprawą m.in. aż 12 prędkości pracy z ich płynną regulacją i przycisku TURBO. 

Z kolorowymi koktajlami wszelkiego rodzaju, nawet tymi z twardszych owoców i warzyw, nasz blender o wysokiej mocy 800 W i 4 nożami  tnącymi ze stali nierdzewnej (większość blendrów dostępnych na rynku ma tylko 2 noże!) poradzi sobie bez najmniejszego kłopotu, bo mieszanie, miksowanie czy rozdrabnianie nie stanowią dla niego żadnego problemu. Dzięki temu, że końcówka wykonana została z metalu, możliwe jest miksowanie nawet gorących potraw.

Blender jest prosty w demontażu, przez co jego czyszczenie jest wyjątkowo łatwe - zdejmowaną metalową końcówkę mieszającą można myć w zmywarce.  

 Bardzo istotne dla użytkowania jest to, że silnik blendera jest wysokiej klasy. Został wykonany z miedzi, przez co jest bardziej trwały i niezawodny.

Praca z naszym blenderem RK-1211 to tylko przyjemność! Zachęcamy do jego zakupu.

 


Administracja witryny NewArt