Robot planetarny RK-0890

Dzień jest już bardzo krótki i zimny, słońca mało, wkoło szaro i ponuro. Coraz więcej czasu spędzamy w domu. Co zrobić, aby ten czas był spędzony miło i przyjemnie? Kupić nasz robot planetarny RK-0890 i sprawić, by zimne wieczory zamieniły się w ciepłe, miłe, wypełnione cudownym aromatem pieczonych ciast.

Robot planetarny to robot służący do mieszania i wyrabiania ciasta, którego mieszadło porusza się nie tylko wokół własnej osi, ale także wokół misy. Ruch planetarny końcówek pozwala na szybkie i równomierne mieszanie składników a to oznacza idealnie wyrobione ciasto. Misa ze stali nierdzewnej o dużej pojemności 4,2 l umożliwia przygotowanie sporej ilości ciasta a przezroczysta pokrywa chroni przez rozpryskiwaniem podczas mieszania. Dla naszej wygody robot wyposażony jest w aż 8-stopniową regulację prędkości pracy, więc każdy może wybrać dla siebie odpowiednie tempo.

Robot wyposażaony jest w hak do wyrabiania ciężkich ciast, w tym drożdżowych, mieszadło do mieszania i ucierania (np.dla ciast ucieranych), trzepaczkę do ubijania śmietany, białek czy delikatnych ciast oraz łopatkę do przekładania delikatnych musów, pianek, kremów.

Z naszym robotem, idealnym do mieszania, ubijania, wyrabiania ciasta, praca  w kuchni będzie czystą przyjemnością.

Administracja witryny NewArt