Bezprzewodowy czajnik elektryczny z termometrem CJS-5501

Herbata to napój, który towarzyszy nam od dzieciństwa. Czarna, czerwona, zielona, owocowa, gorąca, zimna, słodka... Każdy z nas ma swoją ulubioną, bo wybór gatunków jest ogromny.  A dobry i niezawodny  czajnik to nieodłączny towarzysz dobrej herbaty.

Polecamy Państwu nasz czajnik elektryczny model CJS-5501.

Korpus czajnika został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co sprawia, że prezentuje się on świetnie zarówno w kuchniach klasycznych jak i nowoczesnych. 

Oprócz elegancji i klasy, czajnik posiada również szereg innych zalet, które czynią go pożądanym w każdej kuchni, a mianowicie zakryty element grzewczy ze stali nierdzewnej czy stabilną i wygodną obrotową podstawę 360°. Wyprofilowana szyjka i wylewka czajnika zapewnia pełną kontrolę nad strumieniem wody oraz precyzję nalewania wody co jest przydatne przy alternatywnych metodach zaparzania herbaty.

Ogromną i niewątpliwą zaletą naszego modelu CJS-5501 jest termometr wbudowany w pokrywę, który pozwala dokładnie określić temperaturę wody - ma to ogromne znaczenie dla osób ceniących parzenie herbat odpowiednio dla gatunku.

Dla prostego i bezpiecznego użytkowania został on wyposażony we wszelkie niezbędne do tego funkcje - zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika oraz automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody.

Dodatkowo, użyty w modelu CJS-5501 wyłącznik brytyjskiej marki STRIX kontroluje pracę elektrycznych elementów czajnika, gwarantując jego znacznie dłuższą żywotność - pozwala zagotować wodę ponad 10.000 razy - i wysoką bezawaryjność.
 
Polecamy zakupu czajnika CJS-5501 a przygotowanie aromatycznej herbaty będzie czystą przyjemnością.


Administracja witryny NewArt