Elektryczny czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury CJ-2020

Herbata to napój, który znamy i pijemy prawie wszyscy. Wręcz oszałamiający wybór gatunków, smaków i aromatów sprawia, że każdy może znaleźć dla siebie ten ulubiony. A żeby ten ulubiony był faktycznie wypijany z przyjemnością, warto go przygotować z czajnikiem specjalnie do tego stworzonym.

Zachęcamy Państwa do zakupu naszego czajnika elektrycznego model CJ-2020.

Korpus czajnika jest wykonany z wysokiej jakości stali, dzięki czemu prezentuje się on elegancko zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. Oprócz tego korpus jest wyjątkowo odporny na działanie zmiennych temperatur.

Oprócz elegancji i klasy, czajnik posiada również wiele innych zalet, które czynią go pożądanym w każdej kuchni -  zakryty element grzewczy ze stali nierdzewnej, stabilną i wygodną obrotową podstawę 360°, włącznik/wyłącznik z czujnikiem dotykowym i pokrętłem regulacji temperatury czy filtr zatrzymujący osady.

Niewątpliwą zaletą naszego modelu CJ-2020 jest podgrzewanie wody na wymaganą temperaturę: 60/70/80/90/100˚C -co ma ogromne znaczenie na przykład przy parzeniu różnych gatunków herbat - rzecz niezbędna dla każdego smakosza tego napoju. Dla ułatwienia z korzystania, na obudowie został umieszczobny wyświetlac temperatury (LED). Dodatkowo czajnik został wyposażony w funkcję utrzymywania temperatury wody aż przez 2 godziny.

Dla prostego i bezpiecznego użytkowania czajnik został wyposażony we wszelkie niezbędne do tego funkcje - zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika oraz automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody.


 Polecamy zakupu czajnika CJ-2020 a przygotowanie aromatycznej herbaty będzie czystą przyjemnością.

 
 


Administracja witryny NewArt