Poznaj świat
Optimum

Od ponad 20 lat gościmy w domach
Europejczyków.

Poznaj świat
Optimum

Od ponad 20 lat gościmy w domach
Europejczyków.

Witaj w świecie

Nasza marka powstała z pasji do tworzenia wyjątkowych chwil. Od ponad 25 lat gościmy w domach milionów Europejczyków! Przez ten czas staliśmy się ekspertami w produkcji małego sprzętu gospodarstwa domowego oraz urządzeń służących zdrowiu i urodzie. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Czajniki, blendery, miksery, piekarniki, odkurzacze, wentylatory i wiele, wiele innych produktów, dzięki którym Twoje życie stanie się prostsze! Poznaj rozwiązania na miarę swoich potrzeb!

Zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Zdrowie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu! Dlatego stworzyliśmy specjalną linię produktów Optimum Med, która pomaga w codziennym dbaniu o kondycję i samopoczucie. Oferujemy nowoczesne urządzenia do pomiaru ciśnienia czy temperatury, jak również sprzęty służące do wykonywania masażu Shiatsu.
Pomożemy Ci zatroszczyć się o swoje zdrowie!

Poznaj wartości

Wieloletnie doświadczenie oraz nasze kompetencje sprawiają, że produkty z linii Optimum i Optimum Med są dokładnie wyselekcjonowane pod względem jakości oraz funkcjonalności.
Pracujemy wyłącznie z doświadczonymi dostawcami komponentów do produkcji sprzętów, którzy dbają nie tylko o jakość wytwarzanych produktów, ale także o dobre warunki pracy dla swoich pracowników.
Wierzymy, że każdy produkt zasługuje na najwyższą jakość, dzięki której będzie mógł służyć Ci przez długie lata!
W Optimum poszukujemy innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów!
Wierzymy, że design ma znaczenie, a otaczanie się estetycznymi przedmiotami wykonanymi z materiałów najwyższej jakości przynosi radość i satysfakcję. W tym wszystkim nie zapominamy także o bezpieczeństwie! Nasze produkty nie tylko spełniają niezbędne normy jakości, ale także są testowane przez naszych specjalistów pod kątem niezawodności.
Jesteśmy przekonani, że jakość oferowana przez Optimum nie zawiedzie Twoich oczekiwań!
Nasza planeta jest dla nas cenna, dlatego dbamy o środowisko na każdym etapie produkcji!
Przede wszystkim liczy się dla nas jakość, dzięki której każdy produkt będzie mógł służyć Ci przez wiele lat. Zależy nam także, aby nasze sprzęty były energooszczędne, a opakowania, w których się znajdują, zawierały jak najmniej plastiku.
Rezygnujemy z produkowania urządzeń, które mają negatywny wpływ na środowisko! Codziennie podnosimy jakość naszego serwisu, aby w razie usterki móc z łatwością naprawić każdy produkt, tym samym minimalizując swój ślad ekologiczny. Utylizujemy odpady zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej.
Z czystym sumieniem oddajemy produkty Optimum w Twoje ręce!

Wszystkie produkty

objęte są dwuletnią gwarancją!

Serwisowanie sprzętów powierzamy profesjonalistom. Za kompleksową obsługę serwisową produktów Optimum odpowiedzialna jest firma ogólnopolska sieć serwisowa Arconet. Dokłada ona wszelkich starań, aby naprawa przebiegała sprawnie, szybko i wygodnie dla klienta!


Infolinia dostępna jest dla naszych klientów pod numerem 25 759 18 81 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.
Zlecenie naprawy można kierować także na adres e-mail: infolinia@arconet.pl.


Marka Optimum od przeszło 25 lat dostarcza do polskich domów niezawodny sprzęt gospodarstwa domowego. O naszym wysokim standardzie świadczy ponad 20 milionów sprzedanych produktów!
W codziennej pracy staramy się odpowiadać na potrzeby Polaków. Naszą misją jest oferowanie profesjonalnego, intuicyjnego w obsłudze sprzętu, który będzie dostępny dla każdego. Z zainteresowaniem obserwujemy światowe trendy i innowacje, dołączając do naszego asortymentu wyłącznie te sprzęty, które są niezbędne w polskich domach.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej